0505-257448 ,03-5564972   מרכז הזמנות ארצי

החל מהשעה 17:00   בטלפון – 0528137001

מדוע לבחור בקו נבון

אז מי הם קו נבון מדרגות? ומדוע כדאי לבחור "קו נבון" - קו נבון מדרגות הוקם לפני 37 שנה (1978) על ידי אילן נבון אשר למד בבית ספר טכנולוגי (אורט חולון) את מקצוע עיבוד המתכת. לקו נבון מדרגות אלפי לקוחות מרוצים כולל מוסדות רבים וכן מבנים פרטיים אשר עליהם הוקמו מערכות מדרגות תוצרת קו נבון שעומדות איתן שנים רבות.

קו נבון מדרגות הוקם לפני 37 שנה (1978) על ידי אילן נבון אשר למד בבית ספר טכנולוגי (אורט חולון) את מקצוע עיבוד המתכת.
הלימודים הקיפו את החומר העיוני+4 שעות סדנא מעשית בכל יום (מכניקה מדוייקת, מבלטנות ריתוך). טכנולוגית המתכת נילמדה מראשיתה, "תכונות","עמידות בלחץ","יכולות כיפוף","ערגול","ריתוך" (אוטוגני וחשמלי) + ריתוך  "ארגון" וריתוכי נירוסטה, חוזק חומרים וחישובי עמידות היוו חלק בלתי נפרד מהחומר הלימודי.

אילן נבון החל לבנות מוצרים מברזל כבר בהיותו בן 16 בחופשות מהתיכון, בנה מדרגות, מעקות, גדרות בשכונתו ברחוב ארלוזרוב בחולון – בחצר האחורית בבית הוריו שרה ועובדיה נבון .
צמיחתו בתוך עולם מדרגות הברזל הייתה טבעית ביותר אחרי שחרורו מהצבא.

אילן נבון מדבר עם הברזל בשפתו, מבין ביכולותיו (מתוך לימוד- ולא אלתור) וכך התקדם ובנה את הענף המיוחד הזה הנקרא  "מדרגות עץ" , "מדרגות ברזל פנימיות", "מדרגות לולייניות", "מדרגות מרחפות", "מדרגות לעליית גג", "מדרגות לחצר אנגלית" או "מדרגות לחנויות".

מאחר ומקצוע שכזה "מדרגות", חייב להיות ניתמך בהרבה כח איכותי ומקצועי, "קו נבון מדרגות" אספו באיטיות וחיפוש מדוייק ועיקבי את המסגרים והמרכיבים הטובים ביותר שנמצאו וקיימים בארץ.קראו עוד ...

אילן נבון לימד אותם לאט את דפוסי הבניה, שיטות המיוחדות שהמציא ופיתח במשך השנים ובנה מערכת מאוד "צבאית", מדוייקת ומשומנת המייצרת מדרגות איכות מיוחדות לצד מדרגות פשוטות , כשהמוטו היה – לא להתפשר לעולם על טיב חומרי הגלם (80% מהחומרים – כמו עץ, צבע וחלקי הברזל, מיובאים ביבוא עצמי של קו נבון מדרגות מאזורים שונים באירופה – תמונת פירוק 20 טון עץ אלון מוכן ומיובש מצורפת להתרשמות (פירוק מקונטיינר כפול שהגיע מאשדוד 6/5/13).

קו נבון מעסיק אדריכלים ומעצבים שמומחיותם לתכנן ולעצב מדרגות מברזל או עץ בתוך חלל נתון

קו נבון מעסיק את אירית טורקניץ' שסיימה בהצטיינות מגמת עיצוב פנים במכון הטכנולוגי לעיצוב המוצר בחולון, והמתמחה במדרגות פנים וחוץ .

בקו נבון , הנמצא ברחוב האורגים 3 בחולון כבר 37 שנה, בונים מדרגות ומרכיבים מדרגות במפעל על כל חלקיהם. לא מחפשים נגר לעת-מצוא ולא מאלתרים מצבעה או מחפשים מרכיבים זמניים...

זהו מפעל המדרגות היחידי העונה להגדרה "מפעל מדרגות עץ ומתכת – בישראל , בשלמות ".

קו נבון מדרגות , נהנים מיתרון ענק על כל המתיימרים להיות "מתחרים" בסביבה-

זהו מפעל המדרגות היחידי המחזיק ניידת שירות מידיית עם אומן עץ ומתכת (בן זאב) לשירות מידי בתקלות או תיקונים במסגרת אחריות, ללא חיוב הלקוח גם שהתקלה נגרמה בזדון או באחריות הלקוח! אין דברים כאלה, בישראל.

הכל מתחיל ונגמר בראש, אילן נבון מנהיג את המפעל המיוחד היחידי והנדיר הזה בישראל, מניח דפוסי התנהגות וטיפול שונים בלקוחות:

נותנים ללקוח כבוד והערכה, מספקים מדרגות טובות ותקניות בזמן וממזערים טעויות אנוש – מאחר ובקו נבון פועלת מערכת ביקורת איכות מסודרת, העוקבת אחרי כל שלב ביצור או בהרכבה באמצעות מפקח בודק, החותם על כל שלב ואחראי לו.

מחיר: קו נבון מדרגות מציגים בכ- 45 מודלים שונים של מדרגות שחלקן בבלעדיות רק באולם תצוגה בחולון. ריבוי האפשרויות והבחירה של עשרות סוגי עץ כיבואני עץ אלון למינהו + אירוקו (בלעדיים) ועשרות דגמי מעקות לא נוצרו על מנת "לבלבל" את הלקוחות אלא לאפשר מבחר רב ומגוון של דוגמאות מעקה וליצור קשת מחירים נוחה גם למסגרות תקציב קטנות

מומלץ לקוראים להגיע לאולם התצוגה המפותח שקיים 37 שנה ברחוב האורגים 3 בחולון , אין צורך לתאם פגישה – תמיד נמצאים כאן לייעוץ ותכנון : פנינית ,חנית, אירית , מעיין, פרח, אילן , רותם – או כולם יחד.

 הכנת מדרגות לוליין במפעל הייצור של קו נבון מדרגות
הכנת מאחז עץ בנגריה של קו נבון מדרגות

הכנת מעקה נפחות בחום


 

הצנחנים של קו נבון בפעולה

מפעל קו נבון מדרגותביצוע התקנה של מערכת מדרגות וגלריה
 

בניית אלמנטים רובוטית בקו נבון
בניית מערכת לוליינית במפעל קו נבון
הרכבת הייטק כפול דופן וגלריה
התקנת מערכת מדרגות


התקנת מערכת מדרגות