0505-257448 ,03-5564972   מרכז הזמנות ארצי

החל מהשעה 17:00   בטלפון – 0528137001

חדשות

 • לקהל לקוחותינו להלן שעות פתיחת התצוגה במהלך החגים: 13-15/9 ערב ראש השנה וראש השנה סגור 22/9 ערב יום כיפור פתוח עד 13:00 27-28/9 ערב סוכות וחג ראשון סגור חוהמ"ס פתוח עד 17:00 4-5/10 הושענה רבה ושמחת תורה סגור
  לפרטים
 • חדש בקו נבון ! מייבאים ומשווקים עץ אירוקו ודוסייה במחירים אטרקטיביים
  לפרטים
 • חדש בקו נבון !!!! ליין בריקים מבלגיה במראה מודרני ,רטרו פירוקים . מחירי מבצע לרגל ההשקה .
  לפרטים
 • שעות פתיחה - אולם תצוגה אנו מזמינים אותכם לבוא ולהתרשם מהמדרגות באולם התצוגה החדש שלנו בחול המועד סוכות האולם יהיה פתוח בין השעות 09:00 ל17:00 בתיאום פגישה מראש ימי א- ה : 9:00 - 17:00 ימי ו ' : 9:00-13:00 בתאום פגישה מראש. מומלץ לתאם פגישה ולהגיע עם תוכניות או מידות עקרוניות ליעוץ . טלפון 03-5564972 פקס 03-5584440 רחוב האורגים 3 , אזור תעשייה חולון
  לפרטים
 • כל הזכויות שמורות® כל המאמרים, הצילומים והתכנים באתר "קו נבון מדרגות" מוגנים בהתאם לחוק זכויות יוצרים, אין להעתיקם בכל צורה שהיא אלא באישור כתוב וחתום ע"י קו נבון . צילומים: יורם גוטמן-צילום דינמי-050-5317703 www.yoramgutman.com
  לפרטים

מדרגות תיקניות

מדרגות תיקניות

מאות ואלפי שנים בנו מדרגות מבטון או אבן.
היחוד של מדרגות פלדה כבסיס – {פלטפורמה}, שעליה ניתן להרכיב מדרגות מסוגים שונים' או שיש המיועד למדרגות, זכוכית למדרגות או אלומניום תעופתי המוסב ומשתלב במדרגות קלות, יוצרים בעצם אין סוף אפשרויות ושילובים.
אומרים שאילן נבון נולד עם מדרגה ביד ... זה לא רחוק מהמציאות, העובדות מתעדות שלמד את מיקצוע המתכת, יכולותיה מגבלותיה וחוזקה {מכניקה מדוייקת אורט חולון} ואחרי השחרור מהצבא הפך את הידע ליצירת מפעל המדרגות המרשים והמרתק שקיים בישראל.
מייסד המפעל לקח את תורת עיבוד הברזל והעץ באידיאולוגיה וציונות המשולבות חזק כבר 34 שנים.
ציונות ? כן! בונים את הארץ – מגיעים לכל מקום בו נידרשות מדרגות מכל סוג שהוא.

קו נבון לומדים ,חוקרים, מפתחים ומיצרים מדרגות פלדה תיקניות ובטיחותיות תוך שימת דגש על עקרונות בסיסים שלא סוטים מהם :
1.הרבה מודלים ודגמים שמאפשרים גמישות בתכנון ועיצוב מדרגות מכל סוג שהוא
2. קשתות מחיר רחבות המאפשרות גם לבעלי תקציב נמוך וגם לבעלי הון למצוא את מודל המדרגות המתאים להם עיצובית וכלכלית
3. התקנת מדרגות בכל מקום בישראל
4. אספקה מהירה של החומרים תוך זמן קצר שלא מעכב את גמר הפרוייקט
5.יחס אישי וטיפול אישי- של בעל המפעל מר אילן נבון 050-5257448 {24 שעות} על מנת לעמוד באתגר הזה – של מפעל מדרגות משוכלל ותחרותי הנותן תשובות במיידי.


קו נבון פועלת מראשית דרכה 1978 בצורה הכי בטוחה והכי יציבה שקיימת בענף בישראל.
המפעל נמצא באותה כתובת { האורגים 3 חולון } כבר 34 שנה.
מפעל שיושב על 1000 מ"ר של מבנה פרטי – והמשמעות מאוד ברורה = יש לעבודה שלנו ולשם שלנו אחריות ויש עם מי לדבר באותו מספר טלפון שלא השתנה עשרות שנים 03-5564972
המפעל מייצר הכל בעצמו: מדרגות תיקניות חזקות ויפות ללא ספקי משנה, הנגריה מייבאת עצים מובחרים, מעבדת אותם במפעל עד וכולל צביעת לכת פרקטים למדרגות בשכבות מגן המבטיחות מדרגות אכותיות מאוד וברמת גימור שאינה מוכרת בענף.

מפעל הפלדה {מסגריה}- משלב עבודה מסורתית – בסיוע מכונות ממוחשבות C.N.C רובוטיות שהובאו מתעשית המדרגות הגרמנית והאיטלקית –"קו נבון" בלעדית על מנת לעמוד בדיוק הנדרש בעסק , הנושא מחייב העסקת עובדים מיקצועיים הטובים שיש בענף העץ והמתכת.

משום שבנית מדרגות היא לא רק איכות יופי וגימור "ברמת קו נבון " ...
בנית מדרגות היא קונסטרוקציה בטיחותית , חזקה מבוקרת על ידי מהנדס צמוד ואדריכלים אורגניים במפעל {שנולדו ולמדו ועובדים בו ...}
צביעת הפלדה ברמת אפוקסי או כל צבע שמתבקש יוצרת גימור פנטסטי ומודרני מאוד המפאר את תעשיית המדרגות הישראלית ומציב אותה בשורה הראשונה של בוני המדרגות האירופאים והעולמיים.
צריך לבוא , לראות ולהבין את האמת שכתובה כאן – על מפעל קו נבון.

לסיכום : כשאומרים שקו נבון בונים מדרגות יפות מעץ ומתכת זה נשמע כמו עוד "פרסומת " של מסגרי מדרגות מתחילים .
אולם עם האמת אי אפשר להתחרות . קו נבון מייצרים מדרגות תיקניות ואיכותיות מצויינות כבר 34 שנה שהרבה מנסים לחכות אותן , להעתיקם "באיסנטנט" אינטרנטי אולם לא יכולים להתמודד עם מסורת יצור   מדרגות תיקניות, בקרת איכות ופיקוח הנדסי ונסיון של עשרות שנים בבנית עשרות אלפי מערכות מדרגות טובות מאוד בכל פינה בארץ.
ונכון גם לגיל , לוותק – לניסיון הביצועי – ולחשיבה תכנונית שונה יש משקל בהחלטה של לקוחות נבונים – איפה להזמין מדרגות ... ובקו נבון ישמחו לתת לכם את כל השירות והעזרה ולקבלת   מדרגות תיקניות, בטיחותיות, חזקות ויפות מאוד שיפארו את הבית.

על מדרגות תיקניות

די – נבון לקרוא באתר שלנו ... מפעל מדרגות אישי , נבון ומיקצועי שנבנה באהבה וכל יכולותיו מתועלות ליצירת  מדרגות באיכות עליונה ובמחיר נמוך .
ולכן חובה להגיע למפעל ולראות את ההבדל .
באינטרנט כל מסגריית " בוטיק " נהיית "אימפריה" של תמונות וסיפורים . זה דור הפייסבוק .. כשרואים ונוגעים ביכולות המקצועית של קו- נבון ההבדל מוכח לא רק באולם התצוגה המרשים אלא גם ביצור = ונעשה מוחשי ברור ומשכנע.
קו נבון מדרגות – עץ פלדה ונשמה.