מדרגות מעוצבות לבית או למשרד תוצרת קו נבון

מדרגות מעוצבות

אנחנו בחברת קו נבון מדרגות מפתחים ומייצרים את כל סוגי המדרגות במפעל המקצועי שלנו כבר למעלה מ-44 שנים ברציפות. אין עיר או יישוב בישראל שלא התקנו בהם גרמי מדרגות מעוצבות והצוות שלנו נחשב למנוסה ביותר בתחום בישראל. התכנון של גרם המדרגות מתבצע יחד אתכם ולוקח בשיקול כל היבט הנדסי ותקציבי בתהליך הייצור וההתקנה. המפעל שלנו משתמש בחומרי גלם באיכות מעולה כגון פלדה, זכוכית ואבן השומרים על המדרגות לאורך שנים רבות.

רוצים להתקין מדרגות מעוצבות לבית או במשרד שלכם? יש לנו פתרון בשבילכם!

התאמת סוג המדרגות למבנה שלכם

באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת הקיימת היום, ניתן להתקין ולעצב מדרגות כמעט לכל סוג של פתח או מעבר והכל על פי תכנון הנדסי מעמיק מראש. אנחנו בחברת קו נבון מדרגות מציעים לכם סוג ייחודי של מדרגות הנקרא מדרגות ברווז והוא מותאם במיוחד לפתחים קטנים. המדרגות הללו מאפשרות עלייה בטוחה ונוחה לפתחים עליונים ולקומות עליוניות כאשר אנחנו רוצים לחסוך כמה שניתן במקום. ניתן לראות את גרמי מדרגות ברווז בבתים שונים כגון קוטג'ים ודירות גן והם מספקים מענה לסוגים שונים של בנייה.

ייצור של מדרגות בהתאמה אישית

על מנת שעיצוב המדרגות לפתחים צרים יתאימו במדויק למבנה שלכם, אנחנו בחברת קו נבון נגיע אליכם לפגישה בבית או במבנה הנדרש להתקנת מדרגות. הצוות שלנו יתכנן את דגם מדרגות לפתחים צרים על פי הצרכים שלכם ויסייע לכם בבחירת המודל המתאים ביותר למבנה. אצלנו אין סטנדרט בשום סוג של מדרגות מעוצבות, למעשה הצוות שלנו יכול לייצר דגם ייחודי מאפס על מנת להתאים אותו באופן מושלם לבית או למשרד שלכם.

שירותי תיקון מתקדמים לכל סוגי המדרגות

אם כבר יש לכם גרם מדרגות המותקנות בפתח צר ואתם זקוקים לשירותי תיקון, אנחנו בחברת קו נבון מדרגות יכולים לספק לכם גם שירותי תיקון מדרגות ברווז עם צוות מיומן ומנוסה. צוות מקצועי של החברה שלנו מספק שירותי תיקון לכל סוגי המדרגות כגון מדרגות ברווז, מדרגות קונזוליות ומדרגות עם חיפוי מעץ. מדרגות קונזוליות מהוות את אחד הדגמים היפים ביותר שאנחנו מציעים וניתן לעצב אותם בהתאמה אישית לסגנון העיצובי המתאים לכם.

מדרגות מעוצבות לבית באיכות גבוהה

לפרטים נוספים על מדרגות מעוצבות בהתאמה אישית, התקשרו אלינו עכשיו למספר הטלפון המופיע בראש האתר, או שלחו אלינו הודעה עם הפרטים שלכם בטופס רישום הפרטים באתר והצוות שלנו יחזור אליכם בהקדם.