מדרגות מתכת

בית חרושת ומפעל מדרגות ברזל, מתכת בשילוב שיש אבן ובטון יצוק:

  • כ – 45 מודלים של מדרגות ברזל בשילובים שונים
  • במבנה "קורות כפולות", "קורות צד", מדרגות "קורה מרכזית"
  • מדרגות ברזל ומתכת תקניות, תכנון וביצוע לפי תקן ובטיחות קפדניים.

קו נבון מדרגות מייצרים מדרגות מעץ ופלדה בעשרות מודלים, החברה נחשבת כמובילה ופורצת דרך בתחום המיוחד הזה וברשותה מאגר של כ: 45 מודלים מובילים, מעניינים מאוד ובעלי עיצוב יחודי המותאמים לסגנונת בניה ועיצובי פנים אישיים.

אדריכלים, מתכננים ובונים שמגיעים לתצוגה המרשימה במפעל, משתאים לנוכח מגוון האפשרויות, הצירופים והחיבור שניתן לעשות בין הדגמים.
בקו נבון החלו לייצר מדרגות מתכת בעלי "קורה מרכזית" ועליה עץ, לפני כ- 43 שנה (30.07.1978)

לאחר מספר שנים תוך לימוד עקבי של גבולות החומר ונסיון רב שנצבר, בשילוב כישרון אישי של אילן נבון, נוסדה במפעל- תוך כדי הייצור השוטף – מחלקת עיצוב מוצר ופיתוח של מערכות מדרגות ברזל שונות ומשונות שחלקם נחל הצלחה מוכחת והם נמכרים ומשווקים עד היום וחלק מהפיתוחים לא עברו מבחן טכני או כדאיות כללית ונשארו בארכיון כדגמי "קונספציה".

היצור שמתבסס על עיבודי פלדות קשות וחיתוכי מחשב – שבשיתוף עבודת כפיים מסורתית, מבצע מערכות מדרגות ברזל מרתקות המייצגות בכבוד את התעשייה הישראלית ואף מורכבות באירופה בבתים מיוחדים (בעיקר באנגליה).
גם השמות שהוענקו לדגמים לא נבחרו באקראי. לכל שם יש משמעות עמוקה ושייכות.

בימים אלו מוצגים בגלריה המשודרגת במפעל 5 דגמים מיוחדים וחדישים של מדרגות מרחפות "תלויות" שעדיין לא נראו בישראל, המותאמות לנשיאת אבן, עץ או זכוכית עליהן.

מדרגות מתכת וברזל עושים רק בקו נבון – נשמח לעמוד לרשותכם.