מדרגות עץ בתוך הבית

על מדרגות עץ בתוך הבית

התקנה של מדרגות עץ בתוך הבית בשיפוץ או בבית חדש דורשת תכנון קפדני ומוקדם. יש לתכנן את רוחב המדרגות, גובהם והסגנון העיצובי. מדרגות עץ בתוך הבית יכולות להיות עשויות ממגוון סוגי עץ כגון, דובדבן, מהגוני ועוד. עצי אלון ואורן כאשר נחשבים איכותיים במיוחד בגלל חוזקם ועמידותם.

אלון

האלון מתאים במיוחד בגלל שהוא עמיד וקשה מאוד. עבור מדרגות עץ אלון לא משתמשים בדרך כלל בפרוסות גזע שלמות אלא בפלטות אלון מודבק בעובי של כארבעים מילימטרים. הסיבה לכך היא הרצון להימנע מהנטייה הטבעית לדפורמציות. הגוון החום הבהיר של האלון  מעניק את המראה האצילי של מדרגות עץ אלון והן יכולות להשתלב עם פרקט עץ משלים.

אורן

מדרגות עץ אורן פופולריות אף הן. הגוון הניטרלי של האורן וצבעו הלבן צהבהב מאפשר התאמת צבע אופטימלית לאלמנטים עיצוביים אחרים בחלל. מכיוון  שהאורן הוא עץ רך יחסית יש צורך להשתמש בלכה על מדרגות עץ אורן על מנת לשמור עליהן לאורך זמן.

התאמה אישית

מדרגות מעוצבות מתכת ברמת גימור גבוהה וצביעה איכותית יכולות להיות יצירת אומנות של ממש ולשדרג מבחינה עיצובית את הבית כולו. מדרגות מעוצבות מתכת נחשבות לעמידות מאוד ויכולות להחזיק מעמד באופן בטוח שנים ארוכות. ניתן לעצב מדרגות מתכת בצורה שתתאים לצרכים ולאופי המבנה. המדרגות יכולות להיות ישרות או ספיראליות בהתאם לסגנון ולצרכים.

תכנון מוקדם

מדרגות מתכת חיפוי עץ יכולות לתרום רבות מבחינה עיצובית. באופן כללי השילובים בחומרי הגלם התקנה של מדרגות עץ בתוך הבית בשיפוץ או בבית חדש דורשת תכנון קפדני ומוקדם. יש לתכנן רוחב המדרגות, גובהם והסגנון העיצובי. מדרגות עץ בתוך הבית יכולות להיות עשויות ממגוון סוגי עץ כגון, דובדבן, מהגוני ועוד. עצי אלון ואורן כאשר נחשבים איכותיים במיוחד בגלל חוזקם ועמידותם.

מדרגות עץ בתוך הבית מחברה איכותית

אם אתם מתעניינים בהתקנה של מדרגות עץ בתוך הבית, כדאי לכם להתייעץ עם הצוות של חברת קו נבון מדרגות. החברה הוותיקה היא מהיצרניות המובילות בישראל למדרגות ממתכת ושילובים של חומרים שונים כמו חיפוי עץ, אבן וזכוכית. לקו נבון מדרגות יש ניסיון וידע עצום של עשרות שנים, כמו גם, יכולות ניהול וביצוע של פרויקטים גדולים, תוך עמידה מדויקת בזמני הביצוע שסוכמו והרכבה ברמה גבוהה.