מעקות זכוכית

מחפשים חברה מקצועית להתקנה של מעקות למדרגות? 

תכנון והתקנה של מעקות למדרגות מתבצע על ידי מהנדסים ומומחים בתחום המביאים איתם הן ידע בפיזיקה והן ידע בתקנות הבטיחות הרלוונטיות לתחום המעקות. ישנם סוגים שונים של מעקות למדרגות כגון מעקות זכוכית, מעקות מברזל ומעקות מרשת. אנחנו בחברת קו נבון מדרגות מתכננים ומייצרים את כל סוגי המעקות כבר למעלה מ-4 עשורים ברציפות ואנחנו משתמשים בחומרי הגלם החזקים ביותר על מנת לייצר מעקה חזק ויציב שישמש את הלקוחות שלנו לשנים רבות. 

תכנון ועיצוב של כל סוגי המעקות

אם אתם מתלבטים איזה סוג מעקה לבחור לגרם המדרגות שלכם, אנחנו בחברת קו נבון מדרגות נסייע לכם בבחירה לאחר בדיקה של דגם המדרגות הקיים אצלכם. במפעל הייצור שלנו ניתן לייצר מעקות ברזל באיכות גבוהה ולעצב אותם על פי עיצוב מותאם אישית. במפעל המקצועי שלנו בחולון אנחנו מחזיקים חומרי גלם למגוון רחב של מוצרים כגון מדרגות ומעקות ויכולים לעצב עבורכם את השילוב המושלם של גרם מדרגות עם מעקות ברזל. בנוסף לכך, אנחנו בחברת קו נבון מדרגות יכולים להוסיף לכל גרם מדרגות קיים חיפויי איכותי מעץ שיעניק למבנה שלכם את המראה המושלם של גרם מדרגות.

היתרונות במעקות הבטיחות למדרגות

מלבד העיצוב המרהיב שניתן להגיע אלינו באמצעות מעקות, המטרה הבסיסית של כל מעקה היא כמובן הבטיחות בעת העלייה והירידה במדרגות. בטיחות מקסימלית אפשר ליצור באמצעות מעקות רשת המגיעים בשלל עיצובים ומאפשרים לשמור על עיצוב הבית כמו שהוא ללא הסתרה של איזור הנראה מהמדרגות. אנחנו בחברת קו נבון מדרגות מייצרים מעקות רשת עם עיצובים מיוחדים ומספקים אותם למגוון בעלי מקצוע כגון אדריכלים, קבלנים ומעצבי פנים.

קביעת פגישה לתכנון מעקות מעוצבים לבית

רוצים לבחור את הדגם המושלם עבורכם של מעקות תקניים? מעוניינים במחיר משתלם לכל סוגי המעקות? אנחנו בחברת קו נבון מדרגות נתכנן ונייצר עבורכם מעקות תקניים מהסוג האהוב והמועדף עליכם המופיע כאן בקטלוג המוצרים שלנו באתר. הצוות שלנו ישמח להיפגש איתכם בבית או במשרד שלכם ולהתאים את המעקות לגרם המדרגות הקיים. 

הזמנת מעקות זכוכית מאיכות גבוהה

מעוניינים לקבל הצעת מחיר למעקות זכוכית? רוצים לדעת איזה סוג מעקה יתאים לגרם המדרגות שלכם? זה הזמן ליצור קשר עם הצוות המקצועי שלנו בחברת קו נבון מדרגות ולבחור את המעקה המתאים ביותר לגרם המדרגות שלכם.