תכנון מדרגות

תכנון מדרגות – נקודות חשובות לקחת בחשבון

תכנון מדרגות לבית יכול להוסיף אלמנטים עיצוביים לבית ולהשפיע על כל החלל של בית חדש או משופץ. אם בעבר מבחינה אדריכלית במהלך תכנון מדרגות, היה נהוג להסתיר את המדרגות בעיצוב הבית, הרי שכיום מקובל להדגיש אותן וליצור מהן מוקד נוסף לתשומת לב, מבחינה אמנותית ואדריכלית.

להכניס יצירת אמונות לבית

מדרגות מתכת לבית יכולות להיות מחופות עם מגוון חומרים שונים, כאשר הבסיס יהיה ממתכת. מדרגות מתכת לבית צריכות להיתמך באמצעות חיזוקים, על מנת לשאת את המשקלים הנדרשים. מדרגות מעוצבות מתכת ברמת גימור גבוהה וצביעה איכותית יכולות להיות יצירת אומנות של ממש ולשדרג מבחינה עיצובית את הבית כולו. מדרגות מעוצבות מתכת נחשבות לעמידות מאוד ויכולות להחזיק מעמד באופן בטוח שנים ארוכות. ניתן לעצב מדרגות מתכת בצורה שתתאים לצרכים ולאופי המבנה. המדרגות יכולות להיות ישרות או ספיראליות בהתאם לסגנון ולצרכים. מבחינת סגנון המדרגות בבית יש לבחור בין עיצוב מסורתי או  מודרני.

סוף מעשה במחשבה תחילה

כפי שכל אדריכל מדרגות יודע, מדרגות מתכת עם חיפוי עץ יכולות לתרום רבות מבחינה עיצובית. באופן כללי השילובים בחומרי הגלם התקנה של מדרגות עץ בתוך הבית בשיפוץ או בבית חדש דורשת תכנון מדרגות קפדני ומוקדם. יש לתכנן רוחב המדרגות, גובהם והסגנון העיצובי. מדרגות עץ בתוך הבית יכולות להיות עשויות ממגוון סוגי עץ כגון, דובדבן, מהגוני ועוד. עצי אלון ואורן כאשר נחשבים איכותיים במיוחד בגלל חוזקם ועמידותם. במהלך תכנון מדרגות לבית יש צורך להתאים את נוסחת חישוב המדרגות לחומרי הגלם שנבחר ולסגנון העיצוב שנבחר עבור מדרגות בטיחותיות. מהבחינה הבטיחותית גורם הסיכון הוא לרוב החלקה ובתכנון צריך לתת מענה ולהפחית את ההיתכנות.

תכנון מדרגות לבית עם חברה איכותית

אם אתם מתעניינים בהתקנה של מדרגות בטיחותיות לבית, או רוצים לקבל מידע נוסף לגבי אדריכל מדרגות מומלץ, כדאי לכם להתייעץ עם הצוות המקצועי  של חברת קו נבון מדרגות. החברה הוותיקה היא מהיצרניות המובילות בישראל למדרגות ממתכת ושילובים של חומרים שונים כמו חיפוי עץ, אבן וזכוכית. לקו נבון מדרגות יש ניסיון וידע עצום של עשרות שנים, כמו גם, יכולות ניהול וביצוע של פרויקטים גדולים, תוך עמידה מדויקת בזמני הביצוע שסוכמו והרכבה ברמה גבוהה.